OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL ÇAĞRISI

03.11.2018


Dernek Genel Merkezimize dernek üyemiz Mustafa Kalın tarafından olağanüstü genel kurul talebiyle ilgili 318 imza ulaştırılmıştır. Bu imzalar incelenmiş ve 235 imzanın dernek üyelerimize ait olduğu ve bunların içinde 65 kişinin de son aylarda dernek üyemiz olanlara ait olduğu saptanmıştır. Geri kalan imzaların ise derneğimize hiçbir zaman üye olmayan veya istifa eden kişilere ait olduğu anlaşılmıştır.

Meslekte birliğimizi daim kılmak, derneğimizde bütünlüğü sağlamak adına yeterli sayıya bakılmaksızın meslektaşlarımızdan gelen talepleri Yönetim Kurulu olarak değerlendirerek, tüzüğümüz gereği olağanüstü genel kurul kararı alınmıştır.

Gümrük Muayene Memurları Derneği Olağanüstü Genel Kurulu 18.11.2018 tarihinde saat 10.00 da Gümrük Muayene Memurları Derneği Genel Merkezinde yapılacaktır. Yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde yeni yıl ile birlikte üyelerimizin izinleri yenilenmesi dolayısıyla Ülkemizin her bölgesinden üyelerimizinde rahat katılabilmesi için 12.01.2019 Cumartesi günü saat 12.45’de TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) Çoban Çeşme Mevkii Bahçelievler Sanayi Caddesi Dış Ticaret Kompleksi B Blok Yenibosna/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.