MESLEĞİMİZ İÇİN SİZLERİ DE KATKI SUNMAYA DAVET EDİYORUZ

27.01.2019


Sayın Dernek Üyelerimiz;   

Muayene Memurları olarak birlik ve beraberlik ruhumuzu geliştirmek, ortak akıl ve işbirliği içerisinde karar vermek, meslektaşlarımızın sorunlarına anında çözüm bulmak, A grubu denetmenlik kadrosu ve sosyal ve özlük haklarımız için birlikte çalışmak ve ortak çözüm üretmek adına Bölge ve Müdürlük temsilciliği uygulamamız revize edilerek yeniden başlamıştır.

Temsilcilik uygulaması ile bütün meslektaşlarımızın temsilciler vasıtasıyla dernek yönetimine katılımı sağlanarak fikir, görüş ve önerilerinden faydalanmak, karşılaşacağı sorunlara birlikte çözüm bulmak ve sorumluluğunu paylaşmak, mesleğimizin hak ettiği konumu ve itibarı kazandırmak için ortak hareket etmek amaçlanmaktadır. Kapıkule’den Sarp’a, Mersin’den Trabzon’a, İstanbul’dan Habur’a bütün meslektaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek derneğimizi hep birlikte yöneteceğiz.

Gümrük Muayene Memurları Derneği olarak, Teşkilatımızın en kalifiye ve donanımlı, alanında uzman ve en önemli personeli olan Muayene Memurları ’nın A grubu kariyer meslek unvanını kazanması, mesleğimizin gerektirdiği risk ve sorumlulukların karşılığı olan sosyal ve özlük haklarımızı hak ettiğimiz seviyeye getirmek adına bütün meslektaşlarımızla birlikte haklı mücadelemizi sürdüreceğiz. Başlatmış olduğumuz uygulama ile birlikte Yönetim Kurulumuz, Bölge ve Müdürlük Temsilcilerimiz ve siz değerli meslektaşlarımızla mesleğimizi hak ettiği konuma getirmek için gereken bütün sorumluluğu alacağımızı tüm üyelerimize bildiririz.

Temsilcilik Yönetmeliğimiz önümüzde ki hafta Yönetim Kurulu Toplantısı akabinde yürürlüğe girecektir.

Sayıglarımızla.

G.M.M.D. YÖNETİM KURULU