Başkanımız Üniversite Öğrencileri ile Biraraya Geldi

28.03.2019


Gümrük Muayene Memurları Derneği Başkanımız Sayın Hakan ÜLKER, Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gümrük Işletme Topluluğunun Düzenlediği ''Gümrüğe Dair Herşey -Mesleki Tanıtım Söyleşisi'' ne katıldı.  
Bölüm Hocalarınından Dr. öğretim üyesi Üyesi Olgun Irmak Çetin ve Dr. Öğretim Üyesi Emre Kalay'ın da bulunduğu söyleşide gençlerimize her türlü desteği veren Muayene memur kökenli idarecelerimiz ve dernek üyelerimiz İpsala Gümrük Müdürü Sayın Ali İhsan BİLGETÜRK  ve Müdür Yardımcısı (Öğretim Elemaı) Ömer YAŞAR da bizleri yanlız bırakmayarak onurlandırmıştır. 

Ülkemizde 4 yıllık tek Gümrük Işletme Fakültesi olan Trakya Gümrük İşletme Bölümü öğrencileinin daveti üzerine söyleşiye katılan Başkanımız hem Muayene memurluğu mesleği hakkında bilgi verdi, hemde genç arkadaşlarımızın geleceğine yönelik fikir alışverişinde bulundu. Söyleşinin özel sektör adına temsilcisi olarak Dernek Eski Başkanalrımızdan Süleyman Ecevit SANLI'nın katılmıştır.
Bu güzide gençlere destek veren G.M.M.D. üyelerimizden Gümrük Müdürü Sayın Ali İhsan BİLGETÜRK ve Müdür Yardımcısı Sayın Ömer YAŞAR'a teşekkür ederiz.


G.M.M.D. Yönetim Kurulu