PC KÜLLİYAT İKİNCİ KAMPANYA DÖNEMİ

29.04.2019Güncel mevzuat bilgisi için sürekli eğitim faaliyetlerine devam ediyoruz. Muayene Memurunun anlık ve sürekli eğitim çalışmalarında Gümrük Muayene Memurları Derneği olarak mesleğimizin ilerlemesi adına PC Gümrük Külliyatı ile varılan anlaşmanın ikinci kampanya dönemi başlamıştır. 

Bu kapsamda;

- “PC Gümrük Külliyatı Mevzuat Eğitimli Soru Bankası” (https://www.pcgumruk.com/duyuru1-1) üyelik işlemlerini, dernek aidatlarını düzenli olarak yatıran üyelerimizin faydalanabileceği kampanyamız için Gümrük Muayene Memurları Derneği Vakıfbank IBAN: TR15 0001 5001 5800 7289 4349 21 nolu hesabına ilgili paket ücreti yatırılarak derneğimiz e-posta bilgi@gmmd.org.tr adresine dekont ile birlikte istediği paketi ve bilgilerini (Ad/Soyad, Unvan, Çalıştığı Yer, Bakanlık kurumsal e-posta adresi, cep telefon numarası, Bakanlık Bilgisayar PC No, Şahsi Bilgisayar adı ve Parametre numaraları, Görev Yeri) yazarak göndermesi gerekmektedir.

- Özellikle eğitim amaçlı düşündüğümüz bu proje kapsamında 150 sorudan oluşan paketin 4 ay içerisinde çözülmemesi durumunda abonelikler dördüncü ayın sonunda iptal edilecektir. 

- Mevcut PC Gümrük Külliyatı üyeleri bu kampanyadan faydalanmaları durumunda, 12 aylık hizmet içi eğitim programı süresine mevcut abonelikten kalan süre ilave edilerek abonelik süresi uzatılacaktır.

- Kampanya dönemi 30 Nisan 2019 –  31 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak olup, bir sonraki kampanya en erken 4 ay sonra yapılabilecektir. 


ABONELİK İŞLEM SÜRECİ
 
 1. Tercih:
Bakanlık İntranet Bilgisayarı + 
Bireysel PC/Bilgisayar (295-TL) + 
150 Sorulu Eğitim (180 TL) = Toplam 475 TL yerine sadece 200 TL
Üye ödemesi: 
200 TL
 
 1. Tercih:
Bakanlık İntranet Bilgisayarı + 
Bireysel Mobil Cihazı (260-TL) + 
150 Sorulu Eğitim (180 TL) = Toplam 440 TL yerine sadece 150 TL
Üye ödemesi: 
150 TL
 
 
 1. Dernek üyeleri 150 TL veya 200 TL ücretini belirlenen hesaba yatıracak.
 2. Adı/Soyadı, Unvanı, Ticaret Bakanlığı kurumsal e-posta adresini, Cep telefon numarası (Mobil cihaz tercih edende zorunlu), Görev yerini, dernek yönetiminin belirleyeceği iletişim vasıtalarıyla dernek yönetimine bildirecektir.
 3. Tercihe göre;
  • Bireysel PC/Bilgisayar tercihini yapanlar için (200 TL), şahsi bilgisayarlarına https://www.pcgumruk.com web adresinden PC Gümrük Külliyatı programının “Tam Sürüm”http://indir.arslannet.com/PCGumruk.exe versiyonu indirerek bilgisayarına kuracaktır.  Kurulum sonrası Görsel-1 örneğinde de belirtilen parametre numaralarını da dernek iletişim adresine bildirilecektir.
  • Bireysel Mobil cihaz tercihini yapanlar için (150), iPhone için App Store, android cihazlar için Play Store uygulamalar bölümünden “PC Gümrük Külliyatı” indirilip kurulması, akreditasyon yapılabilmesi için programın kurulu olduğu cep telefon numarasının dernek iletişim birimine aktarılması gerekmektedir.
 4. Dernek yönetimi, üyelerinden gelen bilgiler ışığında kampanyadan faydalanan personelin zorunlu bilgilerini eksiksiz bir şeklide protokol EK-1 tablo eşliğinde şirketin bilgi@pcgumruk.com adresine gönderecektir.
 5. Şirkete ulaşan liste en geç 1 iş günü içinde tamamlanarak, gerekli lisanslamalar yapılacak ve mevzuat eğitim soru paketi ilgili adına açılan hesaba aktarılacak ve Bakanlığın kurumsal e-posta adresine bildirimde bulunulacaktır. Kişiye yapılan bildirim aynı zamanda program lisanslarının verildiği anlamına da gelecektir.
 6. İşlem sürece anlatıldığı şeklide yürütülecek olup, dernek üyelerinin kampanya ile ilgili olarak doğrudan şirketle muhatap olmalarına izin verilmeyecektir.
 7. Hafta boyunca alınan talpeler cuma günü toplu şekilde derneğimiz tarafından PC Gümrük Danışmanlığı Dış Tic. Ltd. Şti. iletilmesine müteakip ilgili abonelikler başlatılacaktır. Eksik bilgilerin gönderilmesi durumunda abonelik başlangıçları bir sonra ki cuma gününe kalacaktır.

GÖRSEL - 1

BİREYSEL PC/BİLGİSAYAR KURULUM SONRASI LİSANS SORGULAMA EKRANI
Aşağıdaki gibi ekran geldiğinde “Bilgisayar Adı” ve “Parametreler” bölümündeki karakterli olduğu gibi dernek iletişim adresine bildirilecektir.