Başkanımız Sayın Hakan ÜLKER'e Yılın Hakemi Ödülü

18.01.2019Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şube Başkanlığınca düzenlenen “Hakem ve Gözlemci Gecesi” Bodrum’da gerçekleştirildi. Gümrük Muayene Memurları Derneği Genel Başkanımız Sayın Hakan ÜLKER de yılın hakemi seçilerek ödülü Bodrum emniyet müdüründen aldı.

Geceye TFFHGD Genel Başkanı, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı, E. Miiletvekili Turizm E. Bakan Yrd. Abdurrahman Arıcı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Orhan Dinç, TÜFAD Genel Sekreteri ve Muğla Şubesi Başkanı Alaaddin Naganlu, TFF Hakem ve Gözlemciler Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Muğla il hakem kurulu Başkanı Ali Zağlı, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şube Başkanı Muhsin Erçetin, Muğla ASKF Başkanı Mehmet Top, gözlemciler, hakemler ve aileleriyle birlikte çok sayıda konuk katıldı.

Gecede başarılı Hakemler ile Gözlemcilere ödülleri verilirken, göreve yeni başlayacak olan hakemlerin de kokartları takıldı. Ayrıca hakem camiasına destek olan kişilere teşekkür plaketi takdim edildi.

Başkanımız Sayın Hakan ÜLKER bu alanda da başarılarının devcamını dileriz. 

Gümrük Muayene Memurları Derneği
Yönetim Kurulu