PC Külliyattan Dernek Üyelerimize İndirim

24.01.2019Sayın Dernek Üyelerimiz;

Gümrük Teşkilatının yeniden yapılanma sürecine girdiği bu günlerde, muayene memurluğu mesleğinin de hak ettiği A grubu kadroları arasında sınıflandırılması için dernek yönetimi olarak mücadelemiz kararlılıkla ve daha da yoğunlaştırılarak devam ettirilecektir.

Dernek yönetiminin siz değerli üyeleriyle birlikte bu mücadeleye katkıda bulunacağına inandığımız, geçmişten gelen “Kurmay” kadro faaliyetinde mevzuat uygulamalarında yeknesaklığı sağlamak, mesleğimizi bireysellikten çıkararak kurumsal bir yapıya kavuşturabilmek adına güncel mevzuat takibini sürekli hale getirmek için Soru Çözümlü Mevzuat Eğitimi Portalı’nın kullanımını da içerecek PC Gümrük Külliyatı Programının Dernek üyelerinin indirimli olarak kullanması konusunda eski Muayene Memuru ve halen daha aktif dernek üyemiz olan Kütahya Gümrük Müdürü Osman Erdoğan’ın da destek vermesi ile birlikte kampanya başlatmış bulunmaktadır.

Söz konusu kampanya bilgileri aşağıda bilginize sunulmuş olup, aidatları düzenli ödenen tüm üyelerimiz bu protokolden yararlanabilecektir.

Yapılan protokol ile birlikte ilgili kampanyamız 01 Şubat 2019 tarihiyle başlayacaktır. Aynı zamanda, derneğimizin adı/sloganı ve web adresi PC Gümrük Külliyatı ana ekranındaki referanslar bölümünde kampanya süresince yayımlanacaktır.

Saygılarımızla.

Hakan ÜLKER
Gümrük Muayene Memurları Dernek Başkanı


Telefon 0850 780 46 63 / 0212 251 63 00-17
Belge-Geçer 0212 251 63 18
bilgi@gmmd.org.tr
www.gmmd.org.tr


 
PC Gümrük Külliyatı + Hizmet İçi Mevzuat Eğitim Programı
(Sadece Dernek Üyesi Personel için)
Kampanya
Fiyatı
Bakanlık İntranet Bilgisayarı + Bireysel PC/Bilgisayar  + 150 Sorulu Eğitim 180 TL
Bakanlık İntranet Bilgisayarı + Bireysel Mobil Cihaz + 150 Sorulu Eğitim 130 TL
- Eğitim programında kullanılan sorular; PC Gümrük Külliyatı hakem kurulu başkanlığında görev alan 1 Emekli Öğretmen, 2 Başmüfettiş, 3 Gümrük Müdürü, 2 Şube Müdürü, 1 Müdür Yardımcısı, 3 Muayene Memuru, 1 Gümrük Müşaviri, 1 YGM, 1 Şef ve 1 de Memur olmak üzere 16 kişilik editör kadro tarafından hazırlanmaktadır.
- Her bir soru en az 2-3 ayrı konuyu 5-10 mevzuat maddesi eşliğinde işlemekte, muhakeme gücünü zorlayan ve her bir sorunun anlatımında kullanılan mevzuat metinlerinde herhangi bir değişiklik olması durumunda, sorunun çözümünü yapan her bir kişinin e-posta adresine 3 yıl süreyle bu değişikliklerin soru içeriğiyle birlikte tekrar geri bildirim yapılacaktır. Böylece, hizmet içi eğitimin güncellenmesi ve kullanıcıların bu değişikliklerden kendi soruları üzerinden bilgilendirilmeleri sağlanmış olacaktır.