SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİ

09.06.2023


Gümrük Muayene Memurları Derneği’nin olağan genel kurulu 03.06.2023 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilmiştir. 

Divan Kurulu Başkanı olarak Sayın Yavuz KORKMAZ ,  katip üyeliklere ise Sayın Fazilet PATIR ve Sayın Hidayet GÜNGÖR seçilmiştir. Gündem ile devam edilen genel kurulda önerilen tüzük değişiklik maddeleri oy birliği ile kabul edilmiştir. Devamında ise  yönetim kurulu faaliyet raporu ve yönetimin ibrası ve denetim kurulu raporunun ibrası gerçekleştirilmiştir. Sonrasında ise Başkan Adayları Sayın İlhan DOĞANGÜZEL ve Sayın Hakan ÜLKER konuşma yapmıştır. 

Meslektaşlarımızın yoğun katılımı ve ilgisi ile gerçekleştirilen seçimli olağan genel kurulda oy verme işlemleri 16.00'a kadar devam etmiştir. Oy sayım işleminin tamamlanmasının ardından 110 oya karşılık 119 oy ile yeni yönetim kurulu belirlenmiştir.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran , birlik ve beraberliğimizi pekiştiren kıymetli meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Gerçekleştireceğimiz çalışmalarda en büyük destekçimiz sizler olacaksınız.

Saygılarımızla

 


GÜMRÜK MUAYENE MEMURLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
 

YÖNETİM KURULU : İLHAN DOĞANGÜZEL , FEYZULLAH TAŞYÜREK , EMRAH DURSUN , KAĞAN ARICI , DR. İREM ŞAHİN , FERHAT ÇAYLAN , EMRAH COŞGUN , HAKAN AKKUM , EMEL CENGİZ , HASAN TOPRAK , HALİT KAVRAN
 

DENETLEME KURULU : ALİ ŞİGAN , ENGİN BOZKURT , AHMET BEYAZ